Didelių medžių sodinimas

Galimybė aplenkti laiką!

Didelių medžių sodinimas leidžia aplenkti laiką, lengviau suformuoti erdves, įgyvendinant apželdinimo projekto viziją, bei greičiau gauti norimą rezultatą. Dideli dekoratyviniai augalai sodinami su medelyne kruopščiai per keletą metų suformuota šaknų sistema, kuri užtikrina puikų medžių prigijimą.

Sodinimui paruošti spygliuočiai ir lapuočiai gali turėti uždaro tipo šaknų sistemą (auginama konteineriuose), kuri leidžia augalus sodinti bet kuriuo vegetacijos sezono laikotarpiu. Gali būti sodinami iš mūsų medelyno pavasario ir rudenio laikotarpiu su paruoštu žemės gumulu.

Dideli medžiai iš medelyno į sodinimo vietą transportuojami suguldyti, įtvirtintais kamienais, kad nebūtų mechaniškai pažeisti pervežimo metu. Įsodintas medis gausiai paliejamas bei gerai įtvirtinamas kuolais, atatampomis.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

Darbo laikas

I – V  8:00 – 18:00
VI  –  9:00 – 16:00
VII –  Nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X