Didelių medžių sodinimas

Didelių medžių sodinimas leidžia aplenkti laiką, lengviau suformuoti erdves, greičiau įgyvendinti apželdinimo projekto viziją ir gauti norimą rezultatą. Dideli dekoratyviniai augalai sodinami su medelyne kruopščiai per keletą metų suformuota šaknų sistema, todėl puikiai prigyja.

Sodinti paruošti spygliuočiai ir lapuočiai gali turėti uždaro tipo šaknų sistemą (auginami konteineriuose), kuri leidžia augalus sodinti bet kuriuo vegetacijos sezono laikotarpiu. Gali būti sodinami iš mūsų medelyno pavasarį ar rudenį su paruoštu žemės gumulu.

Dideli medžiai iš medelyno į sodinimo vietą transportuojami suguldyti, įtvirtintais kamienais, kad pervežimo metu nebūtų mechaniškai pažeisti. Įsodintas medis gausiai paliejamas ir gerai įtvirtinamas kuolais, atatampomis.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

.

Darbo laikas

I – V 8:00 – 17:00
VI     nedirbame

VII    nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X