Landscaping is our field of activity!

Jūsų pageidavimai ir užduotys – mūsų rūpestis ir sprendimai! Gerbūvio sutvarkymo paslaugos apima platų spektrą: nuo apželdinimo projekto paruošimo iki kruopštaus ir kokybiško jo įgyvendinimo.

Nulinio ciklo paruošimas, aukščių, nuolydžių suvedimas, vejos įrengimas, augalų sodinimas, mulčiavimas, atitvarų sudėjimas, automatinės laistymo ir apšvietimo sistemos, drenažo įrengimas. Užsakovo patogumui, mes galime pasirūpinti ir reikalingų medžiagų užsakymu ir pristatymu.

Kodėl aplinkos apželdinimo darbams verta rinktis mus?

  • Jūsų darbas – mėgautis rezultatais, tad negaiškite savo laiko, kai viską galime padaryti už Jus.
  • Mes puikiai išmanome apželdinimo darbus. Ilgametė patirtis ne tik leidžia atrasti inovatyviausius sprendimus, tačiau ir suderinti juos su Jūsų poreikiais.
  • Deja, bet ne visada ir ne visi kliento norai gali būti įgyvendinti dėl tam tikrų objektyvių priežasčių (klimato zonos ypatumai, esamas reljefas, grunto savybės ir kt.). Tačiau mes užtikriname, kad visada pasistengiame pasiūlyti optimaliausius sprendimus, kiekvienoje konkrečioje situacijoje, kad išgauti Jus tenkinantį rezultatą.
  • Kvalifikuoti specialistai atsakys į visus aktualius klausimus ir patars, kaip reikia prižiūrėti konkrečius augalus, veją, kaip dažnai naudinga mulčiuoti bei ką daryti, kai laistymo sistemos sugenda.
  • Darbus atliekame greitai, kiek įmanoma lanksčiau derindami jų atlikimo terminus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus. Tačiau darbų atlikimo sparta neatsiliepia darbų atlikimo kokybei.

Aplinkos apželdinimas vykdomas tam tikrais etapais. Kiekvieno jų metu tariamės su klientais, kad jie tiksliai žinotų darbų eigą ir galėtų pareikšti savo nuomonę, proceso metu iškylančiais klausimais.

SITUACIJOS ĮVERTINIMAS. Esama gamtinė aplinka dažnai pasufleruoja, kokie augalai labiausiai tinka ir kaip turi būti apželdinta visa teritorija, kad flora tarpusavyje derėtų ir būtų sukurtas harmoningas gamtos ir žmogaus kūrybos kompleksas. Kontekstas – labai svarbus ir situacijos vertinimo metu į jį kreipiama daugiausia dėmesio.

PLANAVIMAS. Ruošiant sklypą, planavimas ir detalūs apželdinimo projektai yra bene patys svarbiausi žingsniai, kurie nulemia, kaip atrodys galutinis rezultatas. Naudinga iškart apgalvoti keletą variantų, ir diskusijų metu išgryninti projektą, paliekant galimybę keisti kai kurias neesmines detales, projekto įgyvendinimo metu.

DARBAI. Galiausiai atliekami apželdinimo darbai, kurių trukmė priklauso nuo darbų sudėtingumo, sklypo parametrų, bei gamtinių sąlygų.

X