Работы по формированию рельефа усадеб, участков

Экология и экономика!

Команда квалифицированных и аттестованных специалистов с большим опытом работы качественно и последовательно осуществит идеи каждого проекта. Мы отдаем себе отчет, сколько комфорт в окружающей среде способствует полному благополучию человеческой жизни, какую добавочную стоимость это дает для разрабатываемых проектов, какое оказывает влияние на укрепление долговечной и экологически чистой окружающей среды.

Teisingai suformuoti nuolydžiai, natūraliai nukreipiantys perteklinį vandenį, leis sutaupyti pinigų, nes atkris poreikis įrenginėti gan brangiai kainuojančias ir ne visada efektyviai veikiančias drenažines sistemas.

Jeigu dar tik statotės namus, apie sodybų bei sklypų reljefo formavimą reikia galvoti anksčiau nei pradėjote dėlioti pačias pirmąsiąs plytas.

Sodybų ir sklypų reljefo formavimo darbai vyksta keliais etapais, ir kiekvieno iš jų metu mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad pavyktų sukurti tobulą rezultatą.

PROJEKTAS. Kuomet rengiamas projektas – įvertinama daug detalių: sklypo gruntas, reljefas, inžinerinių įrenginių pozicija, jeigu tokių yra, šeimininkų poreikiai, net kaimyninių sklypų lokalizacija. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau smulkmenų, kuo daugiau detalių, kad pavyktų gauti geriausią rezultatą.

Projekto metu reikia apgalvoti, kurioje sklypo vietoje gali atsirasti dirbtinis vandens telkinys, kur žemę reikia sulyginti, o kurioje vietoje geriausiai būtų suformuoti kalveles. Projektavimo metu įvertinama, kaip sklypas turi atrodyti, kad jis būtų ne tik gražus, tačiau ir funkcionalus.

Svarbiausia – natūrali gamta. Galvojant apie sodo projektavimo darbus būtinai reikia apsitarti su kaimynais, kurie taip pat turi teisę išsakyti nuomonę. Mūsų tikslas pasistengti išlaikyti kuo natūraliau susiformavusį sklypą ir naudoti jame jau esančias žaliavas.

Reljefo formavimo metu naudojamas pačiame sklype esantis natūralus gruntas: žemės, smėlis, molis ar durpės.

Palikdami darbus specialistams būsite tikri, kad gausite geriausias paslaugas už priimtiniausią kainą.

X