Sodybų ir sklypų reljefo formavimo darbai

Ekologija ir ekonomika!

Atsižvelgę į esamas gamtines sąlygas, jų teikiamas galimybes bei apribojimus, atliekame įvairius reljefo formavimo darbus, optimaliai išnaudodami natūralų esamą gruntą. Darbų proceso metu stengiamės pasitelkti esamus aplinkos resursus, pabrėžti patrauklius gamtinius komponentus ir paslėpti trūkumus.

Tinkamai suformuoti nuolydžiai, natūraliai nukreipiantys perteklinį vandenį, leis sutaupyti pinigų, nes atkris poreikis įrengti gan brangiai kainuojančias ir ne visada efektyviai veikiančias drenažines sistemas.

Jeigu dar tik statotės namus, apie sodybų bei sklypų reljefo formavimą reikia galvoti anksčiau nei pradėjote dėlioti pačias pirmąsias plytas.

Sodybų ir sklypų reljefo formavimo darbai vyksta keliais etapais ir kiekvieno iš jų metu glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad pavyktų sukurti tobulą rezultatą.

PROJEKTAS. Projekto rengimo metu įvertinama daug detalių: sklypo gruntas, reljefas, inžinerinių įrenginių pozicija, šeimininkų poreikiai, net kaimyninių sklypų vieta ir ypatumai. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau smulkmenų ir detalių, kad pavyktų gauti geriausią rezultatą.

Projekto metu reikia apgalvoti, kurioje sklypo vietoje gali atsirasti dirbtinis vandens telkinys, kur žemę reikia sulyginti, o kurioje vietoje geriausiai būtų suformuoti kalveles. Projektavimo metu įvertinama, kaip sklypas turi atrodyti, kad būtų ne tik gražus, bet ir funkcionalus.

Svarbiausia – natūrali gamta. Galvojant apie sodo projektavimo darbus, būtina pasitarti su kaimynais, kurie taip pat turi teisę išsakyti nuomonę. Mūsų tikslas – pasistengti išlaikyti kuo natūraliau suformuotą sklypą ir naudoti jame jau esančias žaliavas.

Reljefo formavimo metu naudojamas pačiame sklype esantis natūralus gruntas: žemės, smėlis, molis ar durpės.

Palikdami darbus specialistams būsite tikri, kad gausite geriausias paslaugas už priimtiniausią kainą.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

.

Darbo laikas

I – V 8:00 – 18:00
VI     9:00 – 16:00

VII    nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X