Landšafto ir aplinkos projektavimas - Garliavosmedelynas.lt

Aplinkos projektavimas

Landšafto projektavimas – labai svarbus ir neatsiejamas aplinkos kūrimo procesas, kuriame galioja tokios pat taisyklės, kaip ir bet kurioje meno šakoje. Kūrybos proceso metu stengiamės rasti atskirą, unikalų sprendimą, kaip architektūrą darniai susieti su aplinka, kurioje žmogus jaustų harmoniją ir patogumą tiek kompoziciniuose sprendimuose, tiek medžiagiškumo ar detalių pasirinkime.

3D Projektai

Aplinkos sutvarkymo projektai ruošiami kompiuterinėmis landšafto kūrimo programomis. Klientui pateikiami tikslūs matmenys, objektų pririšimo duomenys, siūlomų dangų, dendrologiniai, sklypo apšvietimo planai. Pasiūlomas ir automatinės sklypo laistymo sistemos planas.  Apželdinimo projekte rekomenduojamų augalų sąrašas pateikiamas pagal tikslius augalų lietuviškus ir lotyniškus pavadinimus.  Jame sužymimas tikslus jų kiekis, pateikiamos sodinimo bei tolesnės augalų priežiūros rekomendacijos.

3D formate sukurtas filmukas suteikia galimybę pamatyti ir įvertinti savo būsimą aplinką, „pasivaikštant“ po sklypą tokį, koks jis bus po keletos metų.

Vizualizacija nuotraukoje

Jei nėra būtinybės ruošti išsamų aplinkos sutvarkymo projektą, klientams galime pasiūlyti ir kitą variantą – Jūsų norimos sklypo dalies nuotrauką – vizualizaciją.  Joje landšafto kūrimo programos pagalba specialistai sumodeliuos ir pateiks galimus atskirų sklypo dalių  sutvarkymo, apželdinimo variantus, idėjas.  Taip pat gausite išsamų nuotraukoje – vizualizacijoje siūlomų augalų sąrašą ir kiekius.