Aplinkos apželdinimas su projektavimu

  Apželdinimo paslaugos

  Bendrai aplinkos apželdinimas vykdomas tam tikrais etapais. Kiekvieno jų metu tariamės su klientais, kad jie tiksliai žinotų eigą ir galėtų pareikšti savo nuomonę, paslaugos suteikimo proceso metu iškylančiais klausimais.

  SITUACIJOS ĮVERTINIMAS. Esama gamtinė aplinka dažnai pasufleruoja, kokie augalai labiausiai tinka ir kaip turi būti apželdinta visa teritorija, kad flora tarpusavyje derėtų ir būtų sukurtas harmoningas gamtos ir žmogaus kūrybos kompleksas. Kontekstas – labai svarbus ir situacijos vertinimo metu į jį kreipiama daugiausia dėmesio.

  PLANAVIMAS. Ruošiant sklypą, planavimas ir detalūs apželdinimo projektai yra bene patys svarbiausi žingsniai, kurie nulemia, kaip atrodys galutinis rezultatas. Naudinga iškart apgalvoti keletą variantų, ir diskusijų metu išgryninti projektą, paliekant galimybę keisti kai kurias neesmines detales, projekto įgyvendinimo metu.

  DARBAI. Galiausiai atliekami apželdinimo darbai, kurių trukmė priklauso nuo sudėtingumo, sklypo parametrų bei gamtinių sąlygų. Pagal instrukcijas tinkamai prižiūrint, turėsite nuostabų galutinį rezultatą. 

  Tad prieš pradėdami bet kokius apželdinimo darbus savo sklype, kreipkitės į mūsų profesionalus.

  Sodybos apželdinimas

  Įprastai sodybos pasižymi dideliu plotu, dažniausiai užmiestyje. Todėl tokiame sklype planuojant apželdinimą ir renkantis augalus būtina atsižvelgti į tai, kad aplinkos priežiūra, žolės pjovimas būtų patogus procesas.

  Taip pat planuojant apželdinimą rekomenduojama naudoti natūralius elementus, kad jaustųsi harmonija su supančia aplinka. 

  Sodybos-apzeldinimas

  Kiemo apželdinimas

  Priešingai nei didelėse kaimo sodybose, čia dažniausiai vyrauja mažo sklypo apželdinimas. Tai gali būti vidinis kiemas, terasa ar tiesiog nedidelis plotas prie namo.

  Apželdinant vidinį kiemą ar terasą itin svarbūs jaukumo ir funkcionalumo faktoriai: želdynų projektavimas, lauko apšvietimas ir kiti aspektai turi būti orientuoti į tai. Taip pat dažnai aktualus, kad rezultate matytųsi modernus kiemo apželdinimas. Užtikriname, kad atsižvelgiame į naujausias tendencijas, vyraujančias rinkoje ir kartu padėti rasti geriausius sprendimus želdinant kiemą. Graži aplinka prie namų - tai mūsų atliekamų darbų prioritetas.

  Įprastu atveju nemažą plotą prie namo užima veja, todėl rekomenduojame ją pasirinkti tokią, kad aplinkos tvarkymas būtų itin lengvas ar netgi automatizuotas. 

  pušys ir metalas atliekant apželdinimo darbus

  Gaukite naujienas patys pirmieji

  Darbo laikas

  I – V  8:00 – 18:00
  VI  –  9:00 – 16:00
  VII –  Nedirbame

  Sekite mus

  Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

  X