Apželdinimo darbai

Jūsų pageidavimai ir užduotys – mūsų rūpestis ir sprendimai! Gerbūvio sutvarkymo paslaugos apima platų spektrą: nuo apželdinimo projekto paruošimo iki kruopštaus ir kokybiško jo įgyvendinimo.

Mūsų atlikti aplinkos apželdinimo pavydžiai ir idėjos:

Apželdinimo paslaugos: nulinio ciklo paruošimas, aukščių, nuolydžių suvedimas, vejos įrengimas ir priežiūra, augalų sodinimas, mulčiavimas, atitvarų sudėjimas, automatinės laistymo ir apšvietimo sistemos, drenažo įrengimas. Užsakovo patogumui galime pasirūpinti ir reikalingų medžiagų užsakymu bei pristatymu.

Kodėl aplinkos apželdinimo darbams verta rinktis mus?

    • Jūsų darbas – mėgautis rezultatais, tad negaiškite savo laiko, kai viską galime padaryti už Jus.
    • Mes puikiai išmanome apželdinimo darbus. Ilgametė patirtis ne tik leidžia atrasti inovatyvius sprendimus, tačiau ir suderinti su Jūsų poreikiais.
    • Deja, ne visada ir ne visi kliento norai gali būti įgyvendinti dėl tam tikrų objektyvių priežasčių (klimato zonos ypatumai, esamas reljefas, grunto savybės ir kt.). Tačiau užtikriname, kad pasiūlysime optimaliausius konkrečios situacijos sprendimus ir padėsime gauti geriausią Jus tenkinantį rezultatą.
    • Kvalifikuoti specialistai atsakys į visus aktualius klausimus ir patars, kaip reikia prižiūrėti konkrečius augalus, veją, kaip dažnai naudinga mulčiuoti bei ką daryti sugedus laistymo sistemoms.
    • Darbus atliekame greitai, kiek įmanoma lanksčiau derindami jų atlikimo terminus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus, o darbų atlikimo sparta neatsiliepia jų atlikimo kokybei.

Darbų specifika šiek tiek priklauso ir nuo aplinkos tipo.

Sodybos apželdinimas

Įprastai sodybos būna užmiestyje ir pasižymi dideliu plotu. Todėl tokiame sklype planuojant apželdinimą ir renkantis augalus būtina atsižvelgti į tai, kad prižiūrėti aplinką, pjauti žolę būtų patogu.

Planuojant apželdinimą rekomenduojama naudoti natūralius elementus, kad jaustųsi harmonija su supančia aplinka.

Kiemo apželdinimas

Priešingai nei didelėse užmiesčio sodybose, čia paprastai būna mažo sklypo apželdinimas. Tai gali būti vidinis kiemas, terasa ar tiesiog nedidelis plotas prie namo.

Apželdinant vidinį kiemą ar terasą itin svarbūs jaukumo ir funkcionalumo sprendiniai, kuriuos pasitelkiame tiek želdynų projektavimo metu, tiek parinkdami lauko apšvietimą ir kitas detales.

Įprastu atveju nemažą plotą prie namo užima veja, todėl rekomenduojame ją pasirinkti tokią, kad aplinkos tvarkymas būtų itin lengvas ar netgi automatizuotas.

Aplinkos apželdinimo procesas

Bendrasis aplinkos apželdinimas vykdomas tam tikrais etapais. Kiekvieno jų metu tariamės su klientais, kad šie tiksliai žinotų darbų eigą ir galėtų pareikšti savo nuomonę proceso metu iškylančiais klausimais.

SITUACIJOS ĮVERTINIMAS. Esama gamtinė aplinka dažnai pasufleruoja, kokie augalai labiausiai tinka ir kaip turi būti apželdinta visa teritorija, kad flora tarpusavyje derėtų ir būtų sukurtas harmoningas gamtos ir žmogaus kūrybos kompleksas. Kontekstas labai svarbus, tad situacijos vertinimo metu į jį kreipiama daugiausia dėmesio.

PLANAVIMAS. Ruošiant sklypą planavimas ir detalūs apželdinimo projektai yra bene patys svarbiausi žingsniai, kurie nulemia, kaip atrodys galutinis rezultatas. Naudinga iškart apgalvoti keletą variantų ir diskusijų metu išgryninti projektą, paliekant galimybę keisti kai kurias neesmines detales projekto įgyvendinimo metu.

DARBAI. Galiausiai atliekami apželdinimo darbai, kurių trukmė priklauso nuo darbų sudėtingumo, sklypo parametrų ir gamtinių sąlygų. Tinkamai, pagal instrukcijas prižiūrėdami želdinius, turėsite nuostabų ilgalaikį rezultatą.

Tad prieš pradėdami bet kokius apželdinimo darbus savo sklype, kreipkitės į mūsų profesionalus.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

.

Darbo laikas

I – V 8:00 – 18:00
VI     9:00 – 16:00

VII    nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X