Apželdinimo darbai

Jūsų pageidavimai ir užduotys – mūsų rūpestis ir sprendimai! Gerbūvio sutvarkymo darbai apima platų spektrą: nuo apželdinimo projekto paruošimo iki kruopštaus ir kokybiško jo įgyvendinimo.

Mūsų atlikti aplinkos apželdinimo darbai ir idėjos:

Apželdinimo darbai: nulinio ciklo paruošimas, aukščių, nuolydžių suvedimas, vejos įrengimas ir priežiūra, augalų sodinimas, mulčiavimas, atitvarų sudėjimas, automatinės laistymo ir apšvietimo sistemos, drenažo įrengimas. Užsakovo patogumui, mes galime pasirūpinti ir reikalingų medžiagų užsakymu ir pristatymu.

Kodėl aplinkos apželdinimo darbams verta rinktis mus?

  • Jūsų darbas – mėgautis rezultatais, tad negaiškite savo laiko, kai viską galime padaryti už Jus.
  • Mes puikiai išmanome apželdinimo darbus. Ilgametė patirtis ne tik leidžia atrasti inovatyviausius sprendimus, tačiau ir suderinti juos su Jūsų poreikiais.
  • Deja, bet ne visada ir ne visi kliento norai gali būti įgyvendinti dėl tam tikrų objektyvių priežasčių (klimato zonos ypatumai, esamas reljefas, grunto savybės ir kt.). Tačiau mes užtikriname, kad visada pasistengiame pasiūlyti optimaliausius sprendimus, kiekvienoje konkrečioje situacijoje, kad išgauti Jus tenkinantį rezultatą.
  • Kvalifikuoti specialistai atsakys į visus aktualius klausimus ir patars, kaip reikia prižiūrėti konkrečius augalus, veją, kaip dažnai naudinga mulčiuoti, tręšti. 
  • Darbus atliekame greitai, kiek įmanoma lanksčiau derindami jų atlikimo terminus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus. Tačiau darbų atlikimo sparta neatsiliepia darbų atlikimo kokybei.

Taip pat darbų specifika šiek tiek priklauso nuo aplinkos tipo.
Štai keletas kitų mūsų pavyzdžių kaip gali atrodyti kiemo aplinkos dizainas su realizuotais mūsų apželdinimo projektais.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

Darbo laikas

I – V  8:00 – 18:00
VI  –  9:00 – 16:00
VII –  Nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X