Apželdinimo projektai

Profesionalios projektavimo paslaugos: konsultuojame ir patariame, kad namų aplinkos, sodų ir sodybų, gyvenamųjų kvartalų, komercinių ir kitų teritorijų dizainas atitiktų patogaus, komfortiško ir modernaus gyvenimo reikalavimus. Projektuojame, atsižvelgiant į visas kraštovaizdžio aplinkybes. Kuriame unikalius apželdinimo projektus ir dekoratyvinių augalų kompozicijos naudojant 3D projektus. 

Pasirūpinsime darbais nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo. Kraštovaizdžio projektavimas (projekto kūrimas) itin svarbus procesas, po kurio ne vienus metus džiaugsitės savo sklypo teikiamais maloniais estetiniais vaizdais ir patogumu. Juk tinkamai suprojektuotas landšafto dizainas turi būti ilgalaikis rezultatas, tad ir aplinkos tvarkymo projektai kuriami orientuojantis į ilgalaikį rezultatą.

Mūsų atlikti darbai - kraštovaizdžio projektai.

Profesionaliai parengtas aplinkos projektas leidžia sumažinti kiemo ar sodybos aplinkos įrengimo kaštus, kadangi pagal pasirinktus augalus, kiemo akcentus ir kitus svarbius atributus sukuriamas detalus darbų planas. Turint jį daug paprasčiau planuoti biudžetą, darbų atlikimo terminus ir eiliškumą. Aplinkos projektavimas - kūrybinis procesas, tad kiekviena smulkmena  derinama su klientu individualiai. 

Eskizas (foto-vizualizacija)

Pirmas žingsnis - aplinkos projekto eskizas. Jame projektuojame aplinkos foto-vizualizaciją, įvertinę poreikius ir galimybes. Šios vizualizacijos tikslas yra padėti klientui pamatyti kaip atrodys galutinis rezultatas. Žinoma, eskizo metu galimos redakcijos, kurios atliekamos tariantis su klientu. Kiekviena smulkmena mums itin svarbi, tad ją koreguojame iki pilno išpildymo: ir profesionalus kraštovaizdžio architektas patvirtina visus sprendimus, ir užsakovo lūkesčiai lieka patenkinti. 
O visus išsirinktus augalus, kviesime apžiūrėti į mūsų medelyną, kartu
su kraštovaizdžio dizaineriu, kuris padės išsirinkti, rekomenduos,
papasakos apie augalus. Kiekviena detalė yra svarbi, todėl pamatyti ir
paliesti augalus, kurie puoš jūsų aplinką yra tikrai svarbu.

Kiemo aplinkos dizaino elementai

Sukurtą kiemo aplinkos dizaino projektą galima išskirstyti į keletą svarbių dalių. 

Takų dangų išdėstymo planas ir teritorijos planavimas

Projekte būtina tinkamai sukurti takų išdėstymo planą. Įvertiname teritorijos plotą, važiuojamąją dalį ir automobilio parkavimo vietas. Tai privalo derėti su kitais numatytais akcentais (augalais, apšvietimu ir patogumu).

Dendrologinis planas ir parinktų augalų sąrašas

Dendrologinis planas apima ne tik zonų, kuriuose bus augalai, klasifikavimą, tačiau taip pat ir konkrečios floros pasirinkimą. Žinoma, parenkami augalai ne tik turi atitikti kliento estetinį suvokimą, tačiau ir derinami prie tam tikros žemės ar aplinkos poreikių. Užtikriname, kad augalai derėtų tarpusavyje visomis prasmėmis. Projektuojant augalų sąrašą ir jų vietą atsižvelgiame į daug faktorių, stengiantis užtikrinti įvairiapusišką augalų teikiamą naudą.

Panoraminis vaizdas

Detalizuojamas vaizdas, kurį matote iš kiemo: pastatų lauko sienų spalvos, sodo atributų aukščiai ir jų konkreti vieta, vaizdai į tolį ir pan. Tinkamai įvertinus tolimesnius iš teritorijos vaizdus, galima padidinti erdvės jausmą arba turėti nuostabius vaizdus į tolį (pvz. upę, kalną ar pan.).

Funkcinės zonos

Kiemą padaliname į erdves pagal funkciją, pvz. vaikų žaidimo zonos, poilsio erdvės, valgymo vietos ir pan. To dėka užtikrinamas kiemo patogumas ir funkcionalumas. 

Apšvietimo sistemos planas

Šalia augalų bei kitų projektuojamos aplinkos akcentų, reikalingas ir tinkamas apšvietimas. Pagal apšvietimo funkcijas (saugumo, jaukumo) suprojektuojame ir pasiūlome tinkamiausius apšvietimo sistemos sprendimus.

Laistymo sistemos planas

Augalų laistymo sistema - modernios aplinkos atributas. Pagrindinis tikslas, kad sistema būtų kuo mažiau pastebima aplinkoje ir tuo pačiu užtikrintų kieme ar sode augančių augalų, gėlių laistymą.

Visus šiuos aplinkos dizaino elementus suprojektuojame taip, kad sukurtume patrauklią, funkcionalią ir harmoningą kiemo erdvę.


__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

Darbo laikas

I – V  8:00 – 18:00
VI  –  9:00 – 16:00
VII –  Nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X