Apželdinimo projektai ir aplinkos projektavimas

Apželdinimo projektavimas – kūrybinis procesas, tad kiekviena smulkmena derinama su klientu individualiai. Atliekame privačių namų, sodų ir sodybų, gyvenamųjų kvartalų, komercinių ir kitų teritorijų aplinkos projektavimą, atsižvelgdami į visas kraštovaizdžio aplinkybes.

Įgyvendinti projektai:

Profesionalios projektavimo paslaugos: konsultuojame ir patariame, kad namo aplinkos dizainas atitiktų patogaus, komfortiško ir modernaus gyvenimo reikalavimus. Kuriame unikalius apželdinimo projektus ir dekoratyvinių augalų kompozicijas naudodami 3D modelius.

Pasirūpinsime darbais nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo. Aplinkos projektavimas (projekto kūrimas) itin svarbus procesas, po kurio ne vienerius metus džiaugsitės savo sklypo teikiamais maloniais estetiniais vaizdais ir patogumu. Tinkamai suprojektuotas landšafto dizainas turi būti ilgalaikis rezultatas, tad ir aplinkos tvarkymo projektai kuriami orientuojantis į ilgalaikį rezultatą.

Profesionaliai parengtas aplinkos projektas leidžia sumažinti kiemo ar sodybos aplinkos įrengimo kaštus, kadangi pagal pasirinktus augalus, kiemo akcentus ir kitas svarbias detales sukuriamas detalus darbų planas. Dirbant pagal jį, daug paprasčiau planuoti biudžetą, darbų atlikimo terminus ir eiliškumą.

Eskizas (foto-vizualizacija)

Pirmas žingsnis – aplinkos projekto eskizas. Įvertinę poreikius ir galimybes, jame projektuojame aplinkos foto-vizualizaciją. Jos tikslas – padėti klientui pamatyti, kaip atrodys galutinis rezultatas. Eskizo derinimo metu galimos redakcijos, kurios atliekamos tariantis su klientu. Kiekviena smulkmena mums itin svarbi, tad ją koreguojame iki pilno išpildymo: kol profesionalus kraštovaizdžio architektas patvirtina visus sprendimus, o užsakovo lūkesčiai lieka patenkinti.

Dendrologinis planas ir parinktų augalų sąrašas

Dendrologinis planas apima ne tik zonų, kuriuose bus augalai, klasifikavimą, bet ir konkrečios floros parinkimą. Žinoma, parenkami augalai ne tik turi atitikti kliento estetinį suvokimą, bet ir atitikti konkrečius tos vietos dirvožemio ar aplinkos reikalavimus. Parenkame tokius augalus, kurie dera tarpusavyje visomis prasmėmis. Sudarydami augalų sąrašą ir numatydami jų vietą, atsižvelgiame į daug faktorių, kad užtikrintume įvairiapusišką augalų teikiamą naudą./

Apšvietimo sistemos planas

Šalia augalų bei kitų projektuojamos aplinkos detalių, reikalingas ir tinkamas apšvietimas. Pagal apšvietimo funkcijas (saugumo, jaukumo) suprojektuojame ir pasiūlome tinkamiausius apšvietimo sistemos sprendimus.

Takų dangų išdėstymo planas

Projekte būtina tinkamai sukurti takų išdėstymo planą. Jie privalo derėti su kitais numatytais akcentais (augalais, apšvietimu ir patogumu).

Laistymo sistemos planas

Augalų laistymo sistema – modernios aplinkos dalis. Pagrindinis tikslas, kad sistema būtų kuo mažiau pastebima aplinkoje ir tuo pačiu užtikrintų kieme ar sode augančių augalų, gėlių laistymą.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

.

Darbo laikas

I – V 8:00 – 18:00
VI     9:00 – 16:00

VII    nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X