Garliavos Medelynas Kauno rajone - Garliavosmedelynas.lt

Medelynas

„Garliavos medelynas“ įkurtas 2007 metais, vadovaujantis Europos medelynų standartais.  Medelyne diegiame naujausias augalų priežiūros bei auginimo priemones, įrangą. Kadangi pirkėjų patogumui dekoratyviniai augalai auginami vazonėliuose, mūsų klientai nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens gali įsigyti ir pasisodinti daugiau kaip 465 rūšių augalų, sodyboms, miestams ir parkams. Čia  Jūs rasite ir dekoratyvinių  spygliuočių bei lapuočių medžių ir krūmų, ir vaismedžių bei vaiskrūmių. Siūlome ir populiariausių daugiamečių gėlių bei smilginių augalų sodinukų.. Medelyne parduodama įvairiausių dydžių – nuo kelių centimetrų iki keletos metrų – sodinamoji medžiaga. Mūsų medelyno asortimente rasite tuos dekoratyvinius augalus, kurie yra prisitaikę augti Lietuvos klimato sąlygomis, nors nuolat ieškome ir naujovių. Stebime kaip naujų rūšių ar veislių augalai prisitaiko gyventi mūsų šalies, regiono gamtinėmis sąlygomis.

Medelyne turime ir išskirtinių, ekskliuzyvinių, daugelį metų formuotų augalų, kurie tikrai suteiks išskirtinio žavesio Jūsų sodybai.

Medelyne taip pat prekiaujame trąšomis, natūraliu pušų žievės mulčiumi, dekoratyvine skaldele ir kitais dirbiniais iš akmens, dekoratyvinių augalų priežiūros priemonėmis.

Medelyne dirbantys specialistai mielai Jus pakonsultuos augalų sodinimo, auginimo bei priežiūros klausimais, poreikiui esant, suprojektuosime bei įrengsime žaliuosius plotus, t.y. veją ir želdynus, sukuriant Jums malonią akiai ir širdžiai aplinką.

Nuolatos dalyvaujame parodose bei mugėse, bendradarbiaujame su užsienio medelynais žiniomis auginant,  prižiūrint,  sodinant augalus, dalijamės išugdyta medelyno praktine patirtimi bei apželdinimo srityje pasiekta kompetencija.

Dekoratyviniai augalai