Rododendrai

Rododendrai dažnai pavadinami sodo puošmena, kadangi jie visžaliai augalai ir dar kiekvienais metais džiugina gausiu žydėjimu, o žiedų spalvų įvairovė itin plati. Siūlome įvairių rūšių, dydžių rododendrus, tad kiekvienas gali įsigyti tokius, kokie jam yra patys gražiausi. Juolab, tarpusavyje derinamos kompozicijos tikrai labai gražiai atrodys: geltonos, baltos, rausvos, violetinės… „Garliavos medelynas“ gali pasiūlyti labai daug ir įvairiausių rododendrų, tad užsukote ten, kur reikia, kad susikurtas sodas atrodytų puikiai ir džiugintų nuostabia savo išvaizda.
Rododendrai metai iš metų džiugins Jus nuostabia savo išvaizda, tik svarbu nepamiršti, kad juos reikia sodinti į rūgščią dirvą, ir bėgant metams papildomai patręšti, kad žydėjimas būtų visada gausus.
„Garliavos medelynas“ – spalvotam sodui!

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"--tcb-skin-color-0":"Royal Blue","--tcb-skin-color-8":"Picton Blue","--tcb-skin-color-10":"Anakiwa","--tcb-skin-color-1":"Picton Blue","--tcb-skin-color-3":"Deep Cove","--tcb-skin-color-5":"Nevada"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Gaukite naujienas patys pirmieji

Darbo laikas

I – V  8:00 – 18:00
VI  –  9:00 – 16:00
VII –  Nedirbame

Sekite mus

Garliavos medelynas. 2022 m. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

X